Strona główna    Okładziny   Deski    Długie czopy    Informacje różne    Video    Linki    Rotagen    Trening    Zdrowie    Kontakt


Koszty okładzin do tenisa stołowego są bardzo wysokie, a ich trwałość - zawsze zbyt krótka. Szczególnie dotkliwa wydaje się polityka cenowa firmy Butterfly - nie ukrywajmy - od dziesiątek lat lidera na rynku sprzętu do tenisa stołowego. Sam grałem przez ostatnie dwa lata okładzinami Tenergy 05 i 64, ale zaporowa cena ustalona przez producenta zmusiła mnie do poszukiwań zamienników - a ponieważ na wszystkich forach jest duże zainteresowanie tym tematem, była to jedna z przyczyn dla których stworzyłem tę stronę.

Ta zakładka będzie o preparatach regenerujących wierzch okładzin (nie podkład), opartych o informacje o australijskim preparacie SPINMAX - do kupienia w Australii i USA. W kontekście cen i trwałości gum jest zdecydowanie wart stosowania, ale jego cena też nie jest niska, więc aktualnie robię próby z różnymi preparatami własnej produkcji o podobnym składzie chemicznym. Jeśli się powiedzie - na pewno to rozgłoszę, jeśli nie - ten temat zniknie z tej strony.

W miarę dostępnych materiałów poruszę też temat legalnego tuningu.

               

                                Strona w przygotowaniu